Teams

De wedstrijden worden op zaterdag op het hoofdveld gespeel. (Start 11.30)
De teams spelen 2 wedstrijdjes van ca. 20 minuten.

Academie A poule (geb. 2011)

In principe maximaal 5×5. Spelen de eerste wedstrijd tegen elkaar en draaien de tweede wedstrijd mee in de Academie B Poule.

Nodig voor de zaterdag: 2 gele doeltjes en 2 supercoaches

Shirtsponsor

PC&T Wit

Pim ter Haar, Niels Verbeeten, Rob Verbeeten (coach), Gijs Wellink en Rens Tolkamp

PC&T Rood

Itoro Bassey, Herbert Elbers (coach), Beau Elbers
en Ties Westerveld

Deze teams zullen elke week in een andere samenstelling de wedstrijdjes spelen .

Uiteraard alles onder voorbehoud van opkomst/aanwezigheid

Academie B poule (geb.2010)

Kwart veld met grote doelen, in principe maximaal 5 tegen 5 evt met keeper.

Nodig voor de zaterdag: 6 grote doelen en 6 coaches

Argentinië

Lucas Bleeker, Bram Heinen, Julian Pennings, Hugo Legters en Linette Berenschot (coach)

Brazilië

Ivo Schut, Jens Bijen, Lucca Boumeester, Milan Hoitink en Edwin Hijink (coach)

Holland

Delano Mateman, Joost Schoppers, Thijs Rots, Dinand Dammers en Marcel Schoppers (coach)

Duitsland

Erwin Rademaker (coach), Jur Rademaker, Finn Hoftijzer, Jasper ter Horst, Jurre te Winkel en Ties Baars

Portugal

Stef Hoftijzer, Timo Obbink, Jurre Schuurman, Rosan Scholten, Sem Taken en Wiljo Hoftijzer (coach)

Japan

Ties Velthorst, Siem Eppink, Lieuwe Lohuis, Labian Mavray en Coen Velthorst (coach)

Voetbalschool en Puppies (geboren 2012/2013

Hoofdveld; 4 tegen 4 (3×3) zonder keeper. Spelen elke week 2 wedstrijdjes van 20 minuten (doordraaien)

Nodig voor de zaterdag: 4 gele doeltjes en 4 coaches

Australië

Suze Heideman, Laura Goosen, Mark Heideman (coach), Jip Boomkamp en Jort Rots

België

Thijs Bom, Julie Wevers, Florian Pennings en
Robert Miggelbrink (coach)

Shirtsponsor

Shirtsponsor

Mexico

Mika Berkelmans, Eva Jansen, Samuel Tekle en
Wim Jansen (coach)

Schotland

Levi Niemeijer, Wes Seegers, Willem Wevers, Wout Prinsen en Jan Lensink (coach)

Shirtsponsor

Shirtsponsor